O firmie

Progres produkcji

Meble kuchenne 71%

Szafy przesuwne 29%

Projekty mebli 76%

Kiedy płacę za całość?

....

Czy w trakcie mogę coś dodać?

....

Co wchodzi w skład gwarancji?

....

Finnhus oferuje:

  • Kompleksową usługę - projektowanie wnętrz i meble kuchenne.
  • Aranżacje wnętrz - kuchnie, łazienki, salony, hole, ubikacje oraz inne pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej.

Przebieg realizacji zamówienia

Etap 1
Podczas pierwszego spotkania przedstawimy Państwu w krótki i przystępny sposób najświeższe możliwości technologiczne związane z produkcją mebli, bogaty rynek materiałów, najmodniejsze trendy w aranżacji wnętrz. Korzystając z planów mieszkania zaproponujemy pierwszą wersję zabudowy mebli. Omówimy zakres prac i przedstawimy koszty.
Etap 2
Drugi etap to przede wszystkim profesjonalny pomiar, przeprowadzony u Państwa.
Etap 3
Fotowizualizacja i aranżacja przestrzeni. Bazując na informacjach zebranych podczas wizyty w Państwa domu, czyli pomiarach, ustaleniach co do materiałów opracowujemy aranżację wnętrza. Przy pomocy specjalnego oprogramowania tworzymy fotowizualizacje, która pozwoli na dokładne przyjrzenie się nowemu wnętrzu.
Etap 4
Prezentacja wizualizacji. Kolejnym etapem jest prezentacja wizualizacji u nas w studiu bądź u Państwa.
Etap 5
Po domówieniu szczegółów zamówienia przystępujemy do podpisania umowy na meble. Od tego momentu zobowiązuje nas wdrażanie projektu do produkcji.
Etap 6
Po akceptacji projektu wizualizacyjnego i podpisaniu umowy przystępujemy do pracy nad projektem technicznym. Dostarczamy Państwu przekroje ścian, mebli z dokładnymi wymiarami, projekty ze wskazaniem sufitów podwieszanych, punktów świetlnych, elektryki, hydrauliki itd.
Etap 7
Zapewniamy transport mebli objętych zamówieniem. Gwarantujemy profesjonalny i szybki montaż, w tym sprzętu AGD, zapewniamy uprawnionych instalatorów do podłączeń gazowych, elektrycznych i wodnych. Wrocław i województwo dolnośląskie transport bezpłatny.
Etap 8
Na wykonanie mebli udzielamy gwarancji 24 miesiące od momentu podpisania umowy.